درباره پیامک شهر


ضمن سلام و تشکر از حسن انتخاب شما بازدیدکننده گرامی،

به اطلاع می رساند کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به مجموعه وب سایت های شهر بوده و صاحب امتیاز دامنه و نماد اعتماد مطعلق به آقای حسن احدی می باشد.

ما در راستـای فعالیت های آنلاین خود و با هدف ایجاد یک برند خوش نام و ماندگار، اقدام به ثبت و راه اندازی مجموعه وب سایت های شهـر نموده ایم که وب سایت پیـامک شهـر، نـام و عنـوان تجـاری ما در زمینه سامـانـه ارسال و مدیریت پیـامک می باشد.


از نظر ما، استفاده از کامپیوتر و اینترنت، آسانتر شدن کارها توسط آن حق تمام مردم می باشد. ما خلاقیت و نوآوری را سر لوحه تلاشها و فعالیتهای خود قرار داده ایم و بر این باوریم که روزی می رسد که برای هر شهروند استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می یابد، که توانایی خواندن و نوشتن، و برآنیم تا با تحقیق و پیاده سازی راه حل های عملی برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت در کارهای مختلف، بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم. این مهم تنها با توجه، همیاری، نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز میسر خواهد شد.
ما از هرگونه هزینه زائد اجتناب می کنیم، همچنین ما عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعف های مدیریتی و یا اشکالات اجرایی کار ما را بپردازد. پس ما پیش از راه اندازی هر سرویس جدید، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابلیت اجرایی آن را بررسی می کنیم. همچنین ما براین عقیده هستیم که به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری، در صورتیکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری را به یک قوه تبلیغی خود ساخته مبدل کند، و این افزایش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. این اصول ساده، در عمل قابل بکارگیری هستند و پایه تمامی فعالیتهای ما را تشکیل می دهند.
ما با حسن نیت کامل اصول ساده و شگفت انگیز کارمان را منتشر می کنیم. چون عقیده داریم که در یک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران دیگرمان وجود خواهد داشت، و این فضا در نهایت هم به نفع ما و هم به نفع مردم به عنوان مشتریان آینده ما و همکاران ما خواهد بود.

 

برای دیدن مجوزها به قسمت انتها صفحه اصلی مراجعه نمایید.