۵ نکته کلیدی در تضمین موفقیت ارسال پیام کوتاه

۵ نکته کلیدی در تضمین موفقیت ارسال پیام کوتاه

باید دانست صرفا با خرید و یا استفاده از یک پنل اس ام اس شما نمی توانید ادعا کنید که در ارسال پیام کوتاه به افراد مورد نظر خود به موفقیت دسته یافته اید. تضمین موفقیت ارسال پیام کوتاه و میزان اثر گذاری آن در راهکارهایی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. از جمله بخش های موثر در تضمین موفقیت ارسال پیام کوتاه از طریق پنل اس ام اس می توان به موارد زیر اشاره نمود:
۱- هدف خود را به طور واضح مشخص کنید : این که از ارسال پیام کوتاه چه اهدافی را دنبال می کنید. باید قبل از ارسال پیام کوتاه مشخص شود آیا هدف شما ایجاد خرید از محصولات فروشگاه است یا قصد آگاهی رساندن از رویداد خاصی را دارید و غیره.
۲- افراد گیرنده پیام خود را شناسایی نمایید : به چه کسانی می خواهید پیامک ارسال کنید؟ این افراد به شکل عام هستند و یا گروه خاصی مد نظر شماست؟ شما باید این بخش ها را به خوبی بشناسید و برای آن برنامه ریی و دسته بندی داشته باشید.
۳- زمان مناسب جهت ارسال پیامک را برگزینید : زمان و ساعت مورد نظر جهت ارسال پیام مهم ترین بخش جهت بدست آوردن تاثیر گذاری و موفقیت در ارسال پیامک می باشد. چناچه قصد دارید زمان خاصی را به مخاطبان یادآوری کنید حتما با برنامه ریزی مناسب و زمان بندی خاص آن را ارسال کنید. باید بدانید ساعت استراحت افراد موقع مناسبی برای ارسال پیامک نیست و مخاطبان به آن عکس العمل مثبت نشان نمی دهند.
۴- متن پیام خود را کوتاه و مختصر بیان نمائید : تجربه ثابت نموده هر چقدر کاراکتر متن پیامک کوتاه تر باشد میزان تاثیر گذاری آن بیشتر است. امروزه افراد زمان کافی برای مطالعه ندارند و تنها تیتر ها و عنوان های جذاب برای خواندن بر می گزینند بنابراین سعی کنید عنوان پیامک خود را خلاقانه انتخاب کنید.
۵- خود را به عنوان ارسال کننده پیامک به طور کامل معرفی کنید: یکی از راه های جلب نظر دیگر افراد شناخت کامل فرستنده پیامک است و اصولا به ارسال کننده های ناشناس عکس العمل مثبتی نشان نمی دهند. بنابراین فرستنده باید در متن پیامک، خود را برای مخاطب به خوبی معرفی نماید.

تضمین موفقیت ارسال پیام کوتاه با تکرار مناسب
تضمین موفقیت ارسال پیام کوتاه زمانی می تواند صورت پذیرد که پس از تنظیم پیامک آن را به شکل منظم و با فاصله زمانی متناسب با نوع هدف مشخص شده تکرار شده باشد. تکرار پیامک نباید بیش از اندازه بوده و یا کمتر از حد مورد نظر صورت پذیرد. تکرار زیاد پیامک سبب می گردد مخاطب نسبت به آن بی علاقه گردد و عدم تکرار آن نیز شاید باعث فراموشی مخاطب گردد. بنابراین اجرا و برنامه ریزی مناسب جهت تکرار ارسال پیامک می تواند به شکل مناسبی فرستنده پیام را در رساندن به هدف خود موفق گرداند.


حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی هستم، طراح و توسعه دهنده وب سایت، از سال 90 به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و علاقه شدیدی به طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی دارم، و همچنین بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت هستم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *