پیامک تبلیغاتی در مشاغل و کسب و کار ها

پیامک تبلیغاتی در مشاغل و کسب و کار ها

همه افراد علاقه مند هستند که دارای کسب و کار پر رونق باشند و از میزان فروش و یا خدماتی که ارائه می دهند سود دهی بالایی نصیبشان شود و التزام این عمل، یافتن مشتری می باشد. برای این منظور راه های زیادی از جمله عرضه محصولات با کیفیت، تخفیف، دسترسی آسان و… وجود دارد ولی از بین همه این موارد، بازاریابی و تبلیغات مهم ترین بخش برای ایجاد کسب و کار موفق می باشد.
روش های موثر تبلیغات باعث می شود که افراد و مشتریان زیادی به سمت شما بیایند و این عمل باعث شناخته شدن و فروش بیشتر می گردد اما در این بین باید دنبال تبلیغاتی بود که با کمترین هزینه، بیشترین سوددهی را داشته باشد.

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از موفق ترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات و انواع بازاریابی می باشد که تاثیر گذاری بسیاری بالای دارد.

میزان تاثیر گذاری پیامک تبلیغاتی در کسب و کار
در این روش از تبلیغات و بازاریابی، نیازی نیست که شما مخاطب و مشتری خود را بیابید و در مورد محصول و خدمات برای آن به شکل رو در رو شرح دهید بلکه با یک پیامک تبلیغاتی همگانی می توانید افراد زیادی را تحت تاثیر قرار دهید و به طور غیر مستقیم و غیر حضوری با آن ها در ارتباط باشید، این افراد لزوما مشتریان قبلی شما نبوده بلکه افراد زیادی از جمله یک منطقه جغرافیایی را می تواند شامل می شود حتی این روش باعث خواهد شد به شکل ریشه ای و زنجیره وار مشتریان و مخاطبان بیشتری پیدا کنید به طور مثال چناچه پیامک تبلیغاتی جذابی را ارسال کنید این روش باعث خواهد که پیام شما از طرف مخاطب ذخیره و به دیگر افراد ارسال گردد.
استفاده از پیامک تبلیغاتی به دلیل دسترسی بیشتر افراد به موبایل و بازدید روزانه بسیار بیشتر و زودتر تاثیر گذار است و از تبلیغات به شکل ایمیلی و یا تبلیغات چاپی که نفرات کمتری قابلیت دسترسی به آن ها را دارند موثرتر است.


حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی هستم، طراح و توسعه دهنده وب سایت، از سال 90 به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و علاقه شدیدی به طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی دارم، و همچنین بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت هستم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *