پنل پیامک تبلیغاتی

پنل پیامک تبلیغاتی

پیامک تبلیغاتی یا SMS تبلیغاتی از دیگر امکاناتی می باشد که جهت جذب مشتری و بازاریابی از طریق ارسال اس ام اس می باشد که توصیه می شود اولین پیامک تبلیغاتی خود را با اختصاص تخفیف در یک روز مناسبتی خاص آغاز نمایید تا شاهد بهترین بازدهی و ارتباط باشید.

شخصی سازی پیامک تبلیغاتی
با شخصی سازی پیامک تبلیغاتی، توجه مخاطبان خود را جلب نمایید. با کمک ویژگی های ساده در وارد نمودن نام مشترکین بصورت اختصاصی، اعتماد آن ها را بخود جلب نمایید. توجه داشته باشید در صورت رفتار یکسان با مشتریان نمی توان موجب وفاداری آن ها شد. در این راستا بایستی متن پیامک تبلیغاتی خود را نیز شخصی سازی نمایید. این کار را با توجه و شناخت نیاز ها، علایق، سن، جنس و … مشتریان خود انجام دهید. ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی اختصاصی، بصورت تکی و گروهی قابل انجام می باشد. می توانید با استفاده از امکان دسته بندی مشترکین در گروه های مختلف و ارسال پیامک مختص هر گروه، بهترین بازدهی را شاهد باشید.

پاسخ خودکار در پیامک تبلیغاتی

پیگیری پاسخ های متنی در پیام کوتاه با استفاده از اتوماسیون بازاریابی. هنگامی که پیام کوتاه فراگیر را راه اندازی می نمایید، قادر به ایجاد پیامک تبلیغاتی بصورت اتوماتیک بر اساس اقدامات و رفتار های مشترکین خواهید بود. پاسخ خودکار در پیامک تبلیغاتی یک قابلیت محسوب می شود که این امکان را فراهم می سازد تا نوعی خدمات فوری مشترکین، حتی در زمان عدم امکان پاسخگویی مستقیم، به مشتریان خود عرضه نمایید.

لغو اشتراک آسان در پیامک تبلیغاتی

با مدیریت لغو اشتراک در پیامک تبلیغاتی، به مشترکین خود حق انتخاب دهید. بعنوان مثال لغو اشتراک در تبلیغات پیام کوتاه، از طریق ارسال کلمه “STOP” از طرف مشترکین، موجب انصراف آن ها از دریافت تبلیغات خواهد شد. با این لغو اشتراک، مخاطب بصورت دستی و یا اتوماتیک به لیست انصراف دهندگان اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که لیست لغو اشتراک خود را همواره به روز رسانی نمایید.

مزایای پیامک تبلیغاتی

از مزایای پیامک تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
۱) کاهش هزینه ها از طریق پیامک
۲) عدم برخورد نامناسب مشترکین
۳) ارتباط مستقیم و بی واسطه SMS
۴) امکان رساندن متن پیامک تبلیغاتی بصورت کامل به دست مشترکین

برای دیدن مزایای بیشتر پنل پیامک به صفحه مزایای پنل پیامک مراجعه نمایید.


حمیدرضا عباسی هستم، طراح و توسعه دهنده وب سایت، از سال 90 به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و علاقه شدیدی به طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی دارم، و همچنین بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *