پنل پیامک و ارسال پیامک انبوه برای مدیران

پنل پیامک و ارسال پیامک انبوه برای مدیران

پیامک دیگر تنها وسیله ای جهت ارسال و دریافت پیام میان استفاده کنندگان تلفن همراه نیست و موارد استفاده مختلفی برای آن تعریف شده است. اس ام اس از جمله راه های مفید جهت ارتباط اداره ها ، سازمان ها ، بانک ها، بیمه ها، دانشگاه ها، شرکت ها و فروشگاه ها و…. با مشتریان و مخاطبان خود است.
برای مثال جمله کاربردهای پنل اس ام اس را می توان به اعلام نمرات به دانشجویان، ارسال خبرنامه ها در دانشگاه ها و موسسات عالی عنوان کرد و یا اعلام قیمت محصولات به نمایندگان، اعلام جلسات کاری با همکاران و سازمان های دیگر از جمله کاربردهای پنل های پیام انبوه عنوان کرد.

 

استفاده از پنل اس ام اس در دیدگاه اول جهت افراد و تبلیغات دیده می شود ولی باید گفت پنل های اس ام اس جهت بسیاری از بخش ها به خصوص بخش های مدیریتی که افراد زیادی را تحت نظارت دارند یکی از ملزومات اصلی است اطلاع رسانی و ابلاغیه ها به افراد تحت مدیریت می تواند با استفاده یک پنل ارسال اس ام اس و سامانه ارسال پیامک انبوه انجام پذیرد. این روش اطلاع رسانی دیگر نیازی به هزینه توزیع ندارد و به شرایط مختلف وابسته نیست و امروزه کسی نیست که در روز چند بار گوشی خود را بازبینی نکند و بنابراین می توان گفت تمامی اس ام اس و اطلاع رسانی شما به این وسیله دیده خواهد شد.

از جمله مزایای پنل پیامک، اطمینان از ارسال تمام پیام ها می باشد و چناچه پیامی دچار خطا شده و ارسال نگردد می توان آن را از سیستم مشاهده نمود و خطا را رفع کرد. زمانی که شما یک پنل خصوصی جهت پیامک انبوه داشته باشید می توانید برای اطلاع رسانی فوری اقدام کنید بدون این که نیازی به مراجعه مرکز خدمات دهنده آن باشید و این شماره پیامک و اطلاع رسانی انحصاری شما، باعث خواهد شد افراد زمانی که شماره را در گوشی خود می بینند متوجه پیام شما شده و زودتر عکس العمل نشان داده و خواندن پیام شما مقدم می شود و چناچه بخواهید در نظر سنجی و مسائل بیشتری از افراد تحت مدیریت و سرپرستی خود اقدام کنید نیز می توانید از این روش استفاده کنید.


حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی هستم، طراح و توسعه دهنده وب سایت، از سال 90 به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و علاقه شدیدی به طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی دارم، و همچنین بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت هستم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *