مقدار هزینه ارسال پیامک از پنل پیامک

مقدار هزینه ارسال پیامک از پنل پیامک

مقدار هزینه ارسال پیام کوتاه در زمان انتخاب افراد جهت خرید پنل پیامک بسیار مهم است.
مقدار ارائه خدمات پیامک از نظر سیستم هزینه به دو قسمت تقسیم می شود:
یکی براساس مقدار اعتبار و دیگری براساس تعداد پیام کوتاه. خرید پنل اس ام اس براساس مقدار اعتبار به این شکل می باشد که فرد با خرید شارژ و در ازای مبلغی و با کسر هزینه به ازای هر پیامک ارسالی از مقدار اعتبار کسر می گردد.

در روش دوم شما به ازای تعداد مشخصی پیامک پنل را خرید می کنید. مثلا تعداد ۲۰۰۰ پیامک را خریداری می کند با ارسال هر پیامک از مقدار و تعداد اعتبارش کاسته می گردد. البته هزینه های جانبی دیگر مانند خدماتی چون تنظیمات و پشتیبانی می باشد.
برخی فروشندگان و ارائه کنندگان پیام کوتاه مشتری با ارائه روشی به نام حداقل خرید به فروش پنل اس ام اس و اعتبار می پردازند مثلا با حداقل ۱۰۰۰ اعتبار یا بیشتر خرید امکان پذیر است. برخی از ارائه دهندگان پیام کوتاه دارای بسته های پیام کوتاه با تاریخ انقضا می باشند مثلا بسته ۵۰۰۰ تایی پیامک در زمان سه ماهه، چناچه در این بازه زمانی این مقدار مصرف نشود باطل می شود.
بنابراین قبل از خرید پنل اس ام اس جهت استفاده از پیامک انبوه از این بخش ها اطلاعات کاملی را از ارائه دهندگان پیامک بخواهید.

اطلاع در مورد پوشش دهی شبکه در پنل پیامک

پوشش شبکه ارسال پیام کوتاه جز بخش های مهم دیگری است که در هنگام خرید پنل اس ام اس باید در مورد آن اطلاع داشته باشیم. این که توان ارسال پیام کوتاه به تمام اپراتورهای تلفن همراه را دارد یا نه از جمله بحث هایی است که باید حتما اطلاعات لازم را قبل از خرید کسب کنید. ارائه کیفیت را با درخواست چند پیامک آزمایشی از فروشنده خواستار شوید، این روش باعث خواهد شد که در هنگام خرید از کیفیت و سرعت ارسال پیام های کوتاه مطلع شوید.

برای اطلاع دقیق از میزان هزینه ارسال پیامک به صفحه تعرفه پیامک و برای اطلاع از هزینه های خطوط به صفحه تعرفه خطوط مراجعه نمایید.


حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی هستم، طراح و توسعه دهنده وب سایت، از سال 90 به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و علاقه شدیدی به طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی دارم، و همچنین بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت هستم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *