امکانات پنل پیامک

امکانات پنل پیامک

در مورد پنل پیامک در مطالب قبلی توضیحاتی داده شد و اما ویژگی های اصلی که باعث تمایز سامانه ارسال پیام کوتاه می گردد کدامند؟
از جمله امتیازات اصلی سامانه ارسال پیام کوتاه که سبب می شود افراد تمایل به استفاده از آن را داشته باشند مقدار هزینه و صرفه اقتصادی این روش است، با این روش می توان پیام متنی خود را به تعداد نفرات بسیار زیادی در بازه زمانی بسیار کوتاه ارسال کرد و هزینه بسیار پایینی را بابت این کار داد.

شما می توانید با مراجعه به قسمت سامانه کاربران پیامک شهر و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور “demo” به طور کامل با بخش کاربری و ویژگی های پنل پیامک پیامک شهر آشنا شوید.
از جمله امکانات دیگر پنل پیامک، ارسال بر اساس گروه بندی مشخص و تنظیم ( براساس سطح دسترسی کاربران ) شده است. اگر شما خواهان ارسال پیام های تبریک و یا مناسبتی و یا ارسال پیام کوتاه تولد در بازه های زمانی مشخص هستید می توانید آن را به شکل از پیش تنظیم شده در این سامانه ایجاد نمائید و جهت افراد مشخص ارسال کنید. می توان به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاه دفترچه تلفن تحت وب تنظیم نمود و به این طریق پیام های خود را براساس کانتکت های دفترچه تلفنی اینترنتی پیامک ارسال کرد و می توان یک فایل پشتیبانی اکسل از مخاطبان و پیام ها ایجاد نمود.

از دیگر مزایای سامانه ارسال پیام کوتاه، ارسال پیام ها به شکل منطقه ای و براساس جغرافیای تعریف شده می باشد. همین طور می توان براساس کدپستی و جنسیت و سن مخاطبان نیز پیامک ها را تنظیم و ارسال کرد. از دیگر ویژگی های سامانه ارسال پیام کوتاه، ارسال پیام از از طریق سامانه به ایمیل، وب سایت ها می باشد.
برای آشنایی بیشتر به قسمت مزایای پنل پیامک و کاربردهای پنل پیامک مراجعه نمایید.

امکانات سامانه ارسال پیام کوتاه و کسب درآمد
از دیگر امکانات سامانه ارسال پیام کوتاه روشی به نام ارسال پیام کوتاه ارزش افزوده می باشد که به این روش کسر هزینه پیامک از طریق مخاطب صورت می گیرد که می تواند با جذاب نمود پیامک و یا روش های نو و جدید و بحث های آموشی از این طریق درآمد کسب نمود. بازاریابی و پیامک های تبلیغاتی نیز که توسط سامانه ارسال پیام کوتاه صورت می گیرد نیز باعث کسب در آمد خواهد شد.
همچنین شما می توانید با مراجعه به قسمت نمایندگی پنل پیامک و فروش پنل پیامک به عنوان نماینده کسب درآمد نمایید.


حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی هستم، طراح و توسعه دهنده وب سایت، از سال 90 به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و علاقه شدیدی به طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی دارم، و همچنین بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت هستم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *