استفاده از پنل پیامک جهت تبلیغات

استفاده از پنل پیامک جهت تبلیغات

روش معمول ارسال پیام کوتاه از طریق گوشی همراه و با نگارش پیام و ارسال آن به فرد دیگر امکان پذیر است اما روش های دیگر ارسال پیام کوتاه می تواند ارسال از طریق پیام متنی تلفن و فرستادن به افراد زیادی در بستر اینترنت صورت گیرد که با استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه این کار انجام می شود. سامانه ارسال پیام کوتاه همراه با بقیه ابزارهای بازاریابی باعث ایجاد ارتباط موثر بین مصرف کننده و تامین کننده کالا و خدمات می گردد استفاده از پیامک و ارسال از طریق یک سامانه ارسال پیام کوتاه ثابت ایجاد ارتباط زیادتر شده و اطمینان مخاطب بیشتر جلب می گردد. ارتباط داشتن دو سویه بین مخاطب و فرستنده پیام از طریق پنل ارسال پیام کوتاه یاهمان پنل اس ام اس امکان پذیر است.
باتوجه بررسی های صورت گرفته و طبق آمار تقریبا ۹۸ درصد از پیام های تبلیغاتی به صورت اس ام اس دیده می شود در صورتی که پیام های ایمیلی تنها مقدار ۲۲ درصد قابل دید می باشد و افراد تمایل کمتری به خواندن پیام های تبلیغاتی ایمیلی دارند. سامانه ارسال پیام کوتاه دارای امکانات و مزایای متعددی جهت استفاده می باشد، افراد دارای کسب و کار به راحتی می توانند مقدار اثر گذاری پیامک تبلیغاتی ای را که جهت مصرف کننده ارسال می کنند بیازمایند. دراین حالت بازاریاب شما هستید و مصرف کننده آن سوی خط تلفن همراه خود وجود دارد.

همان طور که در مطالب قبلی عنوان کردیم، ارسال اس ام اس از طریق فرستادن پیامک انبوه به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاه دارای مزیت های زیادی است و محبوبیت بسیاری بین جامعه دارد و باعث جذب افراد زیادی در این زمینه به سمت پیامک تبلیغاتی و در آخر محصول و یا خدماتی که شما قصد معرفی آن دارید، می گردد. بهره گیری از سامانه ارسال پیام کوتاه شخصی جهت ارسال پیامک انبوه راه بسیار موثری برای نتیجه بخش بودن فروش و جهت پیدا کردن مصرف کننده اصلی است این روش راه موثری برای جلب نمودن اعتماد مشتری، معرفی برند و ایجاد تاثیر گذاری تبلیغ جهت محصول می باشد. سامانه ارسال پیام کوتاه می تواند در بهره برداری از مسائل تبلیغاتی بسیار موثر و اثر گذار باشد ولی نباید فواید دیگر آن از جمله ارسال اطلاع رسانی که بخش عمده ای از استفاده آن می باشد را در نظر نداشت.


حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی هستم، طراح و توسعه دهنده وب سایت، از سال 90 به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و علاقه شدیدی به طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی دارم، و همچنین بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت هستم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *