استفاده از پنل پیامک برای بازاریابی

استفاده از پنل پیامک برای بازاریابی

پنل پیامک تنها جنبه اطلاع رسانی و آگاهی رساندن ندارد بلکه به شیوه مناسب می توان از آن جهت بازاریابی استفاده کرد.
شما با تهیه یک سامانه ارسال پیام کوتاه می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن بازاریابی مفیدی برای محصولات خود داشته باشید. زمانی که شما تبلیغ مورد نظر آماده کردید زمان و تکرار آن را سنجیدید حالا نوبت استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه است تا پیام های تبلیغاتی خود را به شکل زمان بندی شده و تایید شده ارسال کنید.
شما در آخر هر پیام می توانید عبارت این پیام را به دوستان خود ارسال کنید را قرار دهید با این روش می توانید پیامک تبلیغاتی و بازاریابی زنجیره واری را با ارسال یک پیام به افراد مورد نظر داشته باشید. ارسال این شکل پیام باعث اهمیت پیدا کردن آن می شود به طوری که حتی از پیام ارسالی شما بیشتر تاثیر گذار خواهد بود.

موارد تاثیر گذار سامانه ارسال پیام کوتاه و اجرای بازاریابی
از جمله ارکان اصلی و تاثیرگذار در بازاریابی پیامکی استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه به شکل شماره مشخص و ثابت می باشد. ایجاد اطمینان در مخاطبان اولین رکن در بازاریابی به این روش است. استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه به شکل خصوصی و شماره مشخص سبب می گردد مخاطبان شما را به وسیله این شماره شناسایی کنند و زودتر به آن عکس العمل نشان دهند.
بازاریابی پیامکی ای می تواند موفقیت آمیز باشد که هدف دار و مشخص باشد مقدار تکرار، زمان بندی، نوع نگارش متن پیام باید قبل از ارسال پیامک از طریق سامانه ارسال پیام کوتاه برنامه ریزی شده و مشخص باشد.
دسته بندی کردن مخاطبان و مشتریان جهت نوع مصرف و برای ارسال پیام کوتاه می تواند بسیار مفید واقع شود زیرا هم از نظر هزینه کمتری را در قبال ارسال پیام کوتاه متقبل خواهید شد و هم بازارهدف خود شناسایی شده عمل کرده و نتیجه بهتری خواهید گرفت.

در مقاله های دیگر پیامک شهر درباره نحوه ارسال و اصول بازاریابی پیامکی بیشتر توضیح داده شده است.


حمیدرضا عباسی

حمیدرضا عباسی هستم، طراح و توسعه دهنده وب سایت، از سال 90 به صورت حرفه ای شروع به فعالیت در زمینه طراحی وب سایت کردم و علاقه شدیدی به طراحی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی دارم، و همچنین بسیار علاقه مند و مشتاق به استفاده از تکنولوژی های جدید و بروز در زمینه طراحی وب سایت هستم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *